Hlášení po Vodáku 18+

Hlášení po Vodáku 18+

Den se dnem se sešel a už i my jsme se vrátili z nejmladší táborové akce našeho klubu. Takzvaný “Vodák 18+”, akce pro všechny a zvlášť ty čerstvě dospělé, začala v sobotu 30. 7. a skončila v pátek 5. 8. Celý týden jsme úspěšně přežili, celou Otavu sjeli, a ještě mezi sebe přijali a pokřtili nové kamarády vodáky.

Přihodilo se nám spoustu věcí, jak těch krásných, tak i těch méně krásných. Například jsme objevili ve Strakonicích moc fajn restauraci U Dudáka, udělali hromadně skvělý těstovinový salát, vyšli na rozhlednu Svatobor a slyšeli velice svižné a poutavé vyprávění o hradu Rabí, ale taky se nám podařilo ztratit jedny dioptrické brýle, a ani půlhodinová pátrací akce v největším proudu pod jezem nepřinesla žádné ovoce (snad až tedy na troje brýle sluneční). Poslední dvě noci se vedle našich stanů usadilo asijské stanové městečko s barevnými světýlky a hlasitou techno hudbou, počet asijských návštěvníků pak dal dohromady číslo 40. Taktéž jsme nestihli zahrát volejbalový turnaj, ani deskovou hru Secret Hitler. Ale na druhou stranu jsme měli přednášku o správné technice jízdy na vodě, sjeli jsme v jeden den 8 jezů, vylívali jsme lodě po cvakynech a po večerech u ohně zpívali z plných plic písně všem známé, i ty pro některé nové. Akce pak byla dokonce mezinárodní, zúčastnili se jí totiž i dva kamarádi z Bratislavy.

Všichni jsme si Vodák 18+ moc užili a těšíme se, až si příští rok takto sjedeme Ohři. Velký dík patří Milánkovi, Peťovi a Ondrovi za organizaci a logistiku celé akce.

Tak za rok AHOOJ!